Doplňkové krmivo

Brit Care Dog Functional Snack Antistress 150 g

Značka: BRIT CARE
  • Pamlsek Dog Functional Snack Antistress od Brit Care je chutnou svačinkou pro vašeho psa. Podporuje imunitní systém, uklidňuje a udržuje v dobré kondici.
99

O produktu: Brit Care Dog Functional Snack Antistress 150 g

50141039

Úvod

Pamlsek Dog Functional Snack Antistress od značky Brit Care představuje chutnou svačinku pro vašeho psa. Jeho hlavní složkou jsou krevety, které jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin a vitaminu B12. Tyto látky jsou nezbytné pro správnou funkci mozku a imunitního i kardiovaskulárního systému. Obsahuje také konopí a kozlík lékařský. Tato uklidňující kombinace harmonizuje tělo i mysl a pomáhá navodit dobrou náladu. Dále se ve snacku nacházejí laktobacily, fulvinové kyseliny a extrakt z cukrového melounu. Lactobacily posilují střevní mikroflóru, fulvinové kyseliny napomáhají rychlejšímu vstřebávání aktivních látek v organismu a extrakt z melounu je významný pro své antioxidační účinky. Doplněk stravy s kolagenem pomáhá udržet vašeho psa v dobré kondici.

Hlavní vlastnosti:

  • chutný snack s krevetami
  • lactobacily posilují střevní mikroflóru
  • omega-3 mastné kyseliny podporují imunitu
  • kořen kozlíku lékařského má uklidňující vlastnosti
  • kolagen pomáhá regenerovat pohybový aparát

Dávkování

Pamlsek dávejte svému psovi denně za odměnu při výcviku nebo jako pamlsek během společných chvilek v průběhu dne.


Složení

Dehydrované krevety (26 %), dýně (20 %), červená čočka (15 %), zeleninový škrob tekutý (14 %), protein z krevet* (10 %), lososová šťáva* (5 %), kolagen* (4 %), sušené konopí (1,5 %), sušený kořen kozlíku lékařského (1,5 %), lososový olej (1 %), minerály, sušený hloh (0,5 %), kyselina fulvová (0,5 %), výtažek z cukrového melounu (0,01 %), Lactobacillus acidophilus HA – 122 inaktivované (15x109 buněk/kg). *hydrolyzováno.

Bez obilovin & bez brambor.


Použití

Pamlsek dávejte svému psovi denně za odměnu při výcviku nebo jako pamlsek během společných chvilek v průběhu dne.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.