Youth Complex Nuance

Čistota, lehkost a účinnost - charakteristika francouzské kosmetické značky Nuance. Značka vznikla ve Francii, kde se začal zkoumat blahodárný účinek rostlin na lidskou pokožku. V současné době tvoří rostlinné složky základ všech výrobků ve vysokých koncentracích a v maximální čistotě, díky čemuž jsou produkty Nuance tolik účinné a mezi zákazníky rozšířené.

Seřadit podle
  • Youth Complex
noční krém pro všechny typy pleti 50 ml
3.7
(3)
Hydratuje, chrání a vyživuje pleť. Oddaluje vznik prvních vrásek.
oční krém 15 ml
Zpevňuje, hydratuje a vyživuje pokožku očního okolí.
denní krém pro suchou pleť 50 ml
5.0
(1)
Hydratuje, chrání a vyživuje pleť. Zlepšuje elasticitu pleti.
sérum pro všechny typy pleti 30 ml
5.0
(2)
Regeneruje pleť a oddaluje vznik prvních vrásek.
denní krém pro normální a smíšenou pleť 50 ml
5.0
(1)
Hydratuje, chrání a vyživuje pleť. Optimalizuje produkci kožního mazu.

Produktové řady Nuance

Vyberte si několika produktových řad tu, která se pro váš typ a stáří pleti nejlépe hodí. Zastavte čas a zpomalte stárnutí pleti s využitím krémů ze série Magical Anti-aging Complex. Tato magická řada je obohacena o vitamíny, minerální látky a antioxidanty, které se zde vyskytují ve vysoké koncentraci a napomáhají posilovat pevnost a hutnost pleti, která tak působí vitálně a mladě.

Zlatá řada Magical Supreme Lifting účinně bojuje proti stárnutí pleti. V krémech z této řady jsou ve vysoké míře obsaženy přírodní látky, které podporují přirozené procesy v pleti, jež se starají o její vypínání, vyhlazení a oživení. Tyto výrobky navíc pleť také hydratují, čímž bojuje proti vzniku nových vrásek.

Luxusní řada Nuance Absolute Caviar and Pearl s obsahem aktivních látek a extraktů, které působí omlazujícím způsobem. Patentované aktivní látky jsou navrženy tak, aby se navzájem podporovaly a tím se násobila jejich účinnost. Hlavní složkou je zde extrakt z kaviáru a perel, které pleť omlazují, rozjasňují a regenerují.

Novinky pro dokonalou pleť

Novinkou značky Nuance je Hyauloron Active HA 5. Přípravky této řady obsahují pět druhů prvotřídní kyseliny hyaluronové, přičemž každá má jinou molekulární velikost. Díky tomu působí na pleť komplexně zachovává mladistvý vzhled.

Druhou novinku je Youth Complex. Přináší komplexní péči o mladou pleť. Obsahuje přírodní patentované komplexy a extrakty, které pleť hydratují, chrání, zklidňují, zabraňují vzniku prvních vrásek. Působí jako vyvážený koktejl aktivních látek, aby mladá pokožka měla vše, co potřebuje.

V této značce najdete také Micerální vody Nuance pro všechny typy pleti. Micelární voda je vhodná na šetrné čištění a dokonalé odlíčení pleti obličeje, ale i očí a rtů. Není potřeba ji oplachovat. Pleť zůstává hydratovaná, vyživená s pocitem komfortu a svěžesti.

Kosmetika Nuance  je vhodnou volbou pro všechny typy pleti. Výborně se snáší i s velmi citlivou pokožkou. S Nuance si krásu užijete v té nejčistší podobě.