Canvit Snacks Anti-Parasitic pro psy 200 g

Veterinární přípravky

Značka: CANVIT
5.0
Masové pochoutky pro přirozenou ochranu proti parazitům a podporu citlivého zažívání. S přírodním antiparazitikem a probiotiky pro optimalizaci střevní mikroflóry.
Skladem na e-shopu
65

O produktu

50123060

Funkční masové pochoutky pro přirozenou ochranu proti parazitům a pro intenzivní podporu citlivého zažívání. Canvit Snacks Anti-Parasitic jsou chutné poloměkké grain free kostičky s jehněčím masem určené pro dospělé psy všech velikostí. Obsahují přírodní antiparazitikum medvědí česnek, heřmánek, mátu a probiotika pro optimalizaci střevní mikroflóry. Přípravek neobsahuje obiloviny a je ideálním doplňkem každodenní stravy pro psy s citlivým zažíváním i stárnoucí psy a seniory. Snacks Anti-Parasitic je určen k nabídnutí z ruky jako pamlsek.

Canvit Snacks Anti-Parasitic je vhodným doplňkem:

  • jako přirozená ochrana proti parazitům
  • při akutních i chronických průjmech
  • po podávání antibiotik nebo po odčervení
  • při přechodu na nové krmivo
  • v dalších stresových situacích

Složení

Brambory, jehně (15 %), tekutý škrob, sleďový olej (5 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, kolagen, česnek medvědí (10 g/kg), heřmánek (5 g/kg), máta (5 g/kg). Hrubý protein 16,0 %, obsah tuku 7,5 %, vlhkost 17,0 %, hrubý popel 3,5 %, hrubá vláknina 2,0 %. 10 kostiček obsahuje: omega 3 nenasycené mastné kyseliny: (EPA, DHA) 200 mg.

Canvit Snacks Anti-Parasitic neobsahuje obiloviny, umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.

Použití

Doporučená denní dávka: 1-2 kostičky na 1 kg váhy zvířete. Balení 200 g obsahuje cca 250 kostiček a pro psa s váhou 10 kg vystačí na 25 dní. Měkké masové pochoutky jsou baleny ve uzavíratelném balení se zipem, které chrání před vysýcháním. Vhodné ke každodennímu podávání.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.