Veterinární přípravky

Canvit Snacks Dental pro psy 200 g

Značka: CANVIT
Produktová řada: Health Care Snacks
5.0

Funkční masové pochoutky pro každodenní péči o zuby a dásně a potlačení zápachu z tlamy. Určené pro malá a střední plemena psů. S kuřecím masem a játry.

49
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Canvit Snacks Dental pro psy 200 g

50123059

Úvod

Funkční masové pochoutky pro každodenní péči o zuby a dásně a potlačení zápachu z tlamy. Canvit Snacks Dental jsou chutné poloměkké grain free kostičky s kuřecím masem a kuřecími játry určené pro malá a střední plemena psů. Jsou vhodné pro dospělé psy a seniory. Obsahují komplex přírodních látek s chlorelou a hřebíčkem pro účinnou redukci zubního plaku. Působí proti bakteriím, které způsobují zánět a zápach. Pomáhají hojit citlivé dásně. Přípravek neobsahuje obiloviny a je tak vhodnou volbou i pro psy s citlivým zažíváním nebo potravinovou alergií. Snacks Dental je určen k nabídnutí z ruky jako pamlsek.

Canvit Snacks Dental je vhodným doplňkem:

  • pro odstraňování zubního plaku
  • při zánětech a krvácení dásní
  • při zápachu z tlamy

Složení

Brambory, kuře (15 %), tekutý škrob, sleďový olej (5 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, kolagen, chlorella (5 g/kg), hexametafosfát sodný (2 g/kg), hřebíček (1 g/kg). Hrubý protein 16,0 %, obsah tuku 7,5 %, vlhkost 17,0 %, hrubý popel 3,5 %, hrubá vláknina 1,5 %. Canvit Snacks Dental neobsahuje obiloviny, umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.


Použití

Doporučená denní dávka: 1-2 kostičky na 1 kg váhy zvířete. Balení 200 g obsahuje cca 250 kostiček a pro psa s váhou 10 kg vystačí na 25 dní. Měkké masové pochoutky jsou baleny ve uzavíratelném balení se zipem, které chrání před vysýcháním. Vhodné ke každodennímu podávání.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.