Canvit Snacks Mobility pro psy 200 g

Veterinární přípravky

Značka: CANVIT
5.0
Funkční masové pochoutky pro intenzivní podporu pohybového aparátu, regeneraci kloubů a celkové zlepšení pohyblivosti. Obsahuje kolagen, glukosamin a chondroitin + MSM.
Skladem na e-shopu
69

O produktu

50123056

Funkční masové pochoutky pro intenzivní podporu pohybového aparátu, regeneraci kloubů a celkové zlepšení pohyblivosti. Canvit Snacks Mobility jsou extra chutné grain free kostičky s kuřecím masem a játry vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Komplexní kloubní výživa obsahuje kolagen, glukosamin a chondroitin sulfát pro intenzivní výživu chrupavek + MSM se silným protizánětlivým účinkem. Vitamín C podporuje přirozenou tvorbu kolagenu. K dobrému stavu kloubů přispívá i obsažená bylinka řemdihák plstnatý známá jako Kočičí dráp. Přípravek neobsahuje obiloviny a je tak vhodnou volbou i pro psy s citlivým zažíváním nebo potravinovou alergií. Komplexní složení zajišťuje pozorovatelné změny již po několika dnech podávání. Snacks Mobility je určen k nabídnutí z ruky jako pamlsek.

Canvit Snacks Mobility je vhodným doplňkem:

  • pro štěňata a mladé rostoucí psy
  • pro dospělé psy se zvýšenou aktivitou
  • pro psy se sklony k nadváze a obezitě
  • pro plemena s predispozicemi ke kloubním potížím jako jsou dysplazie, luxace či prošlapy
  • při bolestech a zánětech kloubů, omezené pohyblivosti nebo kulhání
  • pro psy po úrazech a operacích kloubů

Složení

Brambory, kuře (15 %), tekutý škrob, sleďový olej (5 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, kolagen, glukosamine sulfát (15 g/kg), membrána vaječných skořápek (10 g/kg), chondroitin sulfát (8 g/kg), methylsulfonyl (6 g/kg), sušený řemdihák plstnatý (Uncaria tomentosa, 1 g/kg). Hrubý protein 16,0 %, obsah tuku 7,5 %, vlhkost 17,0 %, hrubý popel 4,0 %, hrubá vláknina 1,5 %. Canvit Snacks Mobility neobsahuje obiloviny, umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.

Použití

Doporučená denní dávka: 1-2 kostičky na 1 kg váhy psa. Balení 200 g obsahuje 250 chutných masových kostiček a pro psa o váze 10 kg vystačí na 25 dní. Měkké masové pochoutky jsou baleny ve uzavíratelném balení se zipem, které chrání před vysýcháním. Vhodné ke každodennímu a dlouhodobému podávání.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.