Makeup Revolution Create Ultimate Powder R12 štětec na tvář 1 ks

Kosmetika

Značka: REVOLUTION
Víceúčelový kosmetický štětec Revolution Create Ultimate Powder R12 je ideální pro profesionály i začátečníky. Má mimořádně měkká, syntetická vlákna se speciálním antibakteriálním povrchem.
NAVÍC Revolution Pro Supreme Highlight Metals 21 g Při nákupu produktů značky Revolution v minimální hodnotě 349 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Revolution Pro Supreme Highlight Metals 21 g za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 10. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
275

O produktu

50131810

Hledáte ten pravý štětec na líčení obličeje, se kterým docílíte dokonalého vzhledu? Pořiďte si štětec Revolution Create Ultimate Powder R12 – víceúčelový štětec vhodný jak pro profesionály, tak pro úplné začátečníky. Dlouhá, nadýchaná a měkká hlavice štětce z něj činí perfektní štětec pro nanášení práškových produktů na obličej, krk a tělo. Mimořádně měkká, syntetická vlákna se speciálním antibakteriálním povrchem, integrovaným do vláken štětce, zajistí dlouhou životnost štětce. Navíc mají všechny štětce Revolution Create krásnou rose gold rukojeť, takže přímo vybízí k pořízení celé stylové řady.

Hlavní vlastnosti:

  • štětec na tvář vhodný pro amatéry i profesionály
  • zajistí komfortní nanášení prachových líčidel
  • antibakteriální povrch a měkká vlákna zaručují dlouhou životnost

Složení

SYNTHETIC FIBRES.

Použití

Použijte k nanášení pudrů nebo bronzerů velkými kruhovými pohyby.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.