Infacol

Žádné produkty

Neutišitelný pláč u miminek velmi často znamená bolavé bříško. A bříško je obvykle bolavé, protože v něm dochází k hromadění plynů. Pro zmírnění obtíží a klid celé rodiny vyzkoušejte suspenzi Infacol.

Suspenze Infacol se užívá proti křečím a bolestem bříška provázejícím kojeneckou koliku, která může být způsobena hromaděním plynů ve střevě. Infacol obsahuje osvědčenou účinnou látku proti nadýmání a plynatosti, simetikon. Simetikon má významné protipěnivé účinky, jeho působením se rozpadají bublinky nahromaděného plynu ve střevě a ten se může dále snadno vstřebávat a volně odcházet z těla přirozeným způsobem.Tím dochází k úlevě od bolesti. 

Infacol je možné podávat již od narození. Působí pouze ve střevě, nevstřebává se do organismu a odchází se stolicí. Proto nemusíte mít obavy ohledně nežádoucích účinků. Infacol neobsahuje cukr, alkohol ani barviva. Je dodáván s kapátkem pro snadné podávání a jedna lahvička vystačí až na 100 dávek. Podává se jedno plné naplněné kapátko před krmením několikrát denně.

Infacol je zdravotnický prostředek.